Kapaklı Şanlıurfa Kebap Hakkında

Firmamız uzun yıllardır Yemek sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle kendine uygun fiyatlara lezzetli tatlar sloganını ilke edinmiştir. Kapaklı Şanlıurfa Kebap olarak müşterilerimizin kısa sürede güvenini kazandık. Bunun yanında %100 Helal kesim et türlerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamız Tekirdağ Kapaklı İlçesinde bulunmaktadır. Herhangi bir şubesi yoktur. 

Önceliğimiz Müşterilerimiz

Profesyonel garson kadromuz ile önceliğimiz müşterilerimizin huzurlu ve hijyenik koşullarda pişirilmiş leziz yemeklerimizden yemeleridir. Bununla beraber evlerinize kadar hızlı ve tam zamanında istediğiniz tüm yemeklerinizi iletiyoruz. Kapaklı Şanlıurfa Kebap olarak yaptığımız yemeklerimize sevgimizi katıyoruz. Kebap çeşitlerimiz ile damak tadınıza dokunup tercih edilir olmak için çalışıyoruz. Çalışan kesim olan Kapaklı’da kendinize bir sürpriz yapmak isterseniz hem şubemiz hemde telefon hattımız siparişlerinizi bekliyor. 

Bulunduğumuz Kapaklı ilçesinde kurumsal ve bireysel olarak tüm müşterilerimize en leziz yemeklerimizi sunuyoruz. Sizlerde şirketinizin yemeklerini düşüyorsanız düşünmeden bize ulaşabilirsiniz.

Kapaklı Şanlıurfa